HAKKIMIZDA

Since 1889;
Uzun yıllar sonucunda ahşap konusunda edinilen deneyim ve tecrübenin,üçüncü kuşakla buluşmasıyla şekillenen yeni çehresiyle… gibi ağdalı cümlelerle başlamak çok isterdik.

Ama ne yazık ki doğum 80’ler ve bu tarihte henüz ahşap ile metal arasındaki farkı anlayabildiğimize bile emin değiliz. Ayrıca ne eğitim ne de deneyimlerde böyle bir altyapı olmadığı gibi, bizim için ahşap uzunca bir süre sadece masa ve  sandalyeden ibaretti. 

Yıllar geçtikçe de bir materyalden öteye gitmeyen ağaç, zaman zaman kırda bayırda huzur verse de çok bir anlam ifade etmemekteydi… Ve herşey bir ağaçla yeniden başladı. Bizler içinde....

Çok klasik olabilir ancak  bizlerde bir sahil kasabasına yerleşip küçük bir toprak satın alarak, bahçe işleriyle uğraşmak isteyen, sabah “Uyandığı zaman” yataktan kalkarak, canı istediğinde balığa giden, mevcut metropol kargaşası içerisinde nefes alacak boşluk yaratmaya çalışan, sabah sekiz akşam beş mesaisinde hayatını değiştirmek üzere hayaller kuran bir dolu mühendis ve işletmeciden sadece biriydik.

Ve sonunda buradayız. Evet daha yolun başındayız. Uzun ve umarız keyifli bir yol bizi bekliyor olacak. 

İnsanın farkındalığı arttıkça sadece kendisi için değil çevresi içinde birşeyler yapabilme isteği ortaya çıkıyor. İşte bu noktada “Tüketirken üretebiliriz” diyerek çıktık yola ve ürünlerimizi üretirken tükettiğimiz ağaçları, sizin adınıza doğaya armağan etmeye karar verdik.

Sizlerle tanıştığımıza çok memnunuz.

Woodenist 

sirin.jpgŞİRİN
can.jpgCAN
hakkimizda_2.jpg
hakkimizda_3.jpg