WOODENIZM

Tüketirken üretiyoruz…

Sizlere iddialı, el yapımı tasarımlar sunarken, doğadan aldığımızı doğaya geri veriyoruz. Tüketiciye ulaştırdığımız her ürün için bir ağaç dikiyoruz.

Woodenist kendini özgür hisseden, zevkleriyle farkını ortaya koyanların markası, bu markanın bir felsefesi var…

Woodenizm…

Biz woodenistler tempolu hayatın içinde kendimiz için nefes alacak anlar, alanlar ve dostlar yaratmaya çalışıyoruz.

‘Hadi bugün tatile çıkıyoruz’ diyecek rahatlığa sahip olabilmek için çabalıyoruz. Amacımız bize yetecek kadarı ile kaliteli ve huzurlu bir hayat sürmek.

Kalite anlayışımız ise bize özgü;

Konu yemek ise en pahalısı değil en lezzetlisi,

Konu tatil ise en lüksü değil en keyiflisi,

Konu giyim ise en şık olanı değil en rahatı,

Her ne yapacaksak en faydalısı ve birilerine en çok faydası dokunanı.

Biz bu anlayışı, hem tasarımlarımızda hem de yaşantımız da bizi besleyen ve her şeyini bizimle paylaşan doğadan öğreniyoruz. Her şeyden önce bedenimize ve ruhumuza iyi bakmamız gerektiğini biliyoruz. Peki bunun için neler yapmalıyız ?

Sevdiğimiz işi yapmalıyız,

Huzurlu olduğumuz yerde yaşamalıyız,

Karmaşadan uzaklaşmalı basit hayatlar sürmeliyiz.

Woodenist hikayesi de böyle başladı. Bu tecrübeyi yaşarken sizlerle paylaşma keyfini de tatmak istedik. Çünkü biliyoruz ki hepimiz aynı hayalleri kuruyoruz. Hayatımızı kurallara bağlı kılmadan, sürekli saate bakmadan yaşamak istiyoruz.

Şunu da biliyoruz ki, sadece kendi ruhunu beslemek insanı yeterince mutlu etmiyor. Öğrenirken öğretmek, kazanırken kazandırmak daha büyük bir haz veriyor. Biz de doğadan aldığımızı doğaya geri veriyoruz ki karşılıklı beslenmeye devam edelim. Tek bir sloganımız var “tüketirken üretiyoruz”.

Bizim tükettiğimizi yerine koyabilmemiz sizlere göre bir nebze daha kolay, ama eğer isterseniz sizde “TÜKETİRKEN ÜRETEBİLİRSİNİZ”. Hayatta neleri tüketiyoruz durup düşünelim -sevgi,zaman- ve yerine koymak için neler yapabileceğimizi bulup bunun için çalışalım. Woodenistler hayata böyle bakıyor.

Aramıza hoşgeldiniz…

hakkimizda_2.jpg
hakkimizda_3.jpg