Ürün Özellikleri

Ahşap gözlük suya karşı dayanıksızdır!!!

Şunu çok iyi biliyoruz ki ahşap ile ilgili akla gelen ilk soru her zaman “Acaba suya karşı dayanıklı mı?” Bizde sizler gibi, daha önceki tecrübelerimizde bu konuyu her seferinde irdeleyen tüketiciler olarak aklımızda soru kalmaması için gözlüklerimizi hem sıcak hem soğuk suda bekleterek suya karşı dayanıklılıklarını test ettik. Bu testlerin ardından ürünlerimizi doğal yağlar ile besleyerek korunmalarını sağladık ve uzun yıllar sizlere eşlik edecek bu aksesuarları beğeninize sunduk. Unutmayalım ki ahşap doğadan ayrılsa da yaşayan bir malzeme, onu sevin ve ona iyi davranın.

Ahşap gözlük ağır olur!!!

Ahşap gözlükleri gördüğünüzde herbiriniz içinizden “Ahşap gözlük ağır olmaz mı?” sorusunu mutlaka geçirdiniz. Bugüne kadar ahşap hayatınızda hep büyük objeler olarak yer aldı ve hep ağırdı. Ancak Woodenist, yüzünüzde taşıyacağınız bu aksesuarların hafif olması için çok özen gösterdi. Woodenist ahşap gözlükler kullanılan ağacın yoğunluğuna göre 25-30 gr ortalama ağırlığa sahiptir. Burun üzerinde herhangi bir ağrı ve baskı hissi yaratmaz, gün boyu kullanıma uygundur.

Gözlük takmak baş ağrıtıyor!!!

Woodenist Ahşap gözlüklerde gün boyu kullanımda baş ağrılarına sebep olmaması için yaylı menteşe kullanılmaktadır. Yaylı menteşe sayesinde gözlük sapları kulak üzerinde baskı yapmaz.  Maksadımız size dert yaratmak değil keyif vermek olduğu için her detay incelikle düşünülmüş ve Woodenist ahşap gözlüklerde yaylı menteşe kullanılmıştır.

Yine mi pişti olduk!!!

Özellikle bayanların en büyük korkusu, pişti olmak. Çok beğenerek alıp hevesle giydiğimiz birşeyi gittiğimiz yerde başka birinin daha üzerinde görmek bizi mutsuz eder. Woodenist Ahşap gözlüklerin her birinden, ahşabın doğası gereği aynı deseni tekrar yakalamak pek mümkün olmadığı için sadece bir adet üretilebilmekte ve size özel gözlüğünüzün seri numarası gözlük sapına yazılmaktadır. Taktığınız gözlük hiçbir zaman diğer bir woodenistin gözlüğü ile aynı olmayacaktır. Bu sebeple tekrar hatırlatmak isteriz ki siparişini verdiğiniz ürün ile elinize ulaşan ürün arasında renk tonu, desen farkı olabilir.